Kommenteeri

Kui palju õnne siis õnneküpsistes on? ;)

Õnneküpsiste peamine võlu on temas peituvates sõnumites. Me kõik tahaksime vahel oma kõrvu ja silmi paitada ilusate sõnadega, mis südant soojendavad. Õnneküpsistesse on neid ilusaid sõnu peidetud küllaga ;)
Õnneküpsis võib tunduda lihtsa kerge maiusena. Seda on ta muidugi ka, aga kaugeltki mitte ainult. Õnneküpsisesse on peidetud väike sõnum. Vahel on see sõnum pisike mõtteainet pakkuv tarkusetera, vahel mõni ilus kiitev lause ja vahel ka hea soovitus tulevikuks. Aga kindlasti on need sõnumid kõik heatahtlikud, positiivsed ja rõõmsatoonilised.
Õnneküpsiste sõnumites on veel midagi, mida kohe ehk silmaga ei näe. Ja see on see, et neis sõnumites on alati terake tõtt ja need lähevad alati mingil kujul täide. Tasub uskuda ;)
Ja just selle pärast on oluline, et iga küpsise saaja leiaks sealt seest just temale mõeldud õnnesõnumi. Meie jaoks on see ka oluline, sest õnn pole mingi naljaasi :P, õnn on oluline. Ja seepärast oleme me oma õnneküpsistesse ära peitnud lausa 308 erinevat õnnesõnumit. Tuleb vaid see enda oma endale krabada ;)
Õnn peitub küpsises! ;)

Lisa kommentaar

Email again: