Õnneküpsis

Õnn peitub küpsises!

Õnneküpsised tegid teledebüüdi!

Eile oli õnneküpsistel tähtis õhtu, sest neist said telestaarid :) Sarjas “Pilvede all” sõitis Albert Tallinnasse tüdrukutele külla. Liisake oli armas laps ja pakkus emale ja vanaisale õnneküpsiseid. Vaata, mida küpsised neile ütlesid. Kordusena sarja sama osa võimalik vaadata veel sel nädalal mitmel korral. Lisaks saab sarja vaadata siit https://kanal2.ee/pluss/saade/Pilvede-all .

Proovi ka sina järele, mida õnneküpsistel sulle öelda on 😉

Hiina kalendri järgi algas uus aasta!

Täna algab uus aasta hinna kalendri järgi. Õnneküpsise sõpradele on see pidulik, oluline ja õnnetoov päev. Said ju õnneküpsisedki alguse just Hiinast.

“Eelseisva aasta sümbol on täidetud kunstipärasusega, on ekstsentrilise iseloomuga, samuti tugeva intuitsiooniga. Oma loomu poolest on Ahv edasipüüdlik, kuid samas ka kapriisne ja ettearvamatu – tema kavatsusi on raske ette näha.

2016. aastal on tõsiste plaanide tegemine ja globaalsete muutuste ootamine mõttetu: Punane Ahv teeb kõike iseseisvalt. Laske end lihtsalt lõdvaks ja võtke aasta isemeelset valitsejannat sellisena nagu ta on, sest tema teab, kuidas tuua armastust, heaolu ja õitsengut.

2016. aasta sümbol tõotab meile palju positiivseid emotsioone praktiliselt kõiges.”

Õnnerikast alanud aastat kõigile!

 

 

 

 

Õnneküpsised toovad õnne! Alati ;)

Alanud on uus aasta! Hurraaaa!

Vaadakem alanud aasta poole ikka optimistliku ja rõõmsa pilguga. Uskuge, õnne on selles aastas palju. Nagu ka õnneküpsistes 😉

 

Õnneküpsiste õnnesõnum jaanuarikuus: “Kui õnn su uksele koputab, paku talle istet! ”

 

Mehele ennustas ammu kaotatud rahakoti tagasisaamist õnneküpsis

Rahakott

Mees sai kaotatud rahakoti 24 aastat hiljem tagasi. Foto: Scanpix

Ameeriklane Burton Maugans kaotas 24 aastat tagasi USAs veesuuskadel sõites oma rahakoti, mille hiljuti üks kodanik sealtsamast ranna lähedusest üles leidis.

«Mul ei oleks olnud mõtet seda siis sealt veest otsima hakata,» märkis 44-aastane Maugans, vahendab news.com.au.Päevinäinud rahakoti leidis paar nädalat tagasi kohalik Jim Parker, kes abikaasaga mööda Holdeni randa jalutas. Ta leidis kukru umbes 32 kilomeetrit eemalt kohast, kuhu Maugans selle 24 aastat tagasi kaotanud oli.

Parker leidis rahakotist Maugansi isikuandmed, mille järel ta mehe veebist üles otsis, talle helistas ja rahakoti postiga teele saatis.

Maugans tõi välja huvitava kokkusattumuse. Samal päeval, kui talle Jim helistas, einestas ta Hiina söögikohas, kust sai einega kaasa õnneküpsise. Selle sõnum oli, et «väike rõõmustav pakike jõuab õige pea sinuni».

«Muidu ma ei usu sellistesse asjadesse, kuid selline kokkusattumus on päris huvitav,» lausus Maugans. «Olen väga tänulik Jimile, kes rahakoti mulle tagastas. Arvan, et enamus inimesi oleks ilmselt selle ära visanud, kuna raha seal sees ei olnud,» lisas ta. Rahakotis olid alles õpilas-, raamatukogu- ja pangakaart ning juhiluba.

Allikas: Postimees